Фізична особа – резидент


 1. Перед візитом в офіс компанії з управління активами «Еф Ай Ем Капітал» Ви можете заповнити заявку на придбання акцій Фонду (див. у кінці сторінки), де подається вся необхідна інформація. Попереднє заповнення заявки дозволить Вам заощадити час при підписанні угоди про купівлю акцій.
 2. Після отримання заявки, Вам зателефонує співробітник компанії і узгодить зручний час. Після цього, до Вашого візиту, буде підготовлено необхідний пакет документів.
 3. Ви приходите в офіс компанії КУА“Еф Ай Ем Капітал” і надаєте:
  • документ, що засвідчує Вашу особу, відповідно до законодавства України (паспорт);
  • довідку про присвоєння Вам ідентифікаційного коду (оригінал);
  • довідку з банку з реквізитами рахунку у національній валюті України, що відкритий в банку на території України (у разі наявності);
  • нотаріально засвідчену згоду (див. у кінці сторінки) чоловіка/дружини на придбання акцій фонду. Якщо чоловік/дружина має можливість приїхати до нашого офісу, то нотаріально згоду завіряти не потрібно. Чоловік/дружина повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код;
 4. Ознайомившись з умовами угоди клієнт підписує договір купівлі акцій Фонду.
 5. Клієнт здійснює перерахування грошових коштів за договором купівлі акцій Фонду протягом 3-х банківських днів.
 6. З моменту оплати на протязі 7 (семи) календарних днів, в реєстрі акціонерів здійснюється реєстрація акцій Фонду на Ваше ім'я. Пред'явивши паспорт, Ви одержуєте сертифікат акцій Фонду в офісі компанії з управління активами.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном 8(044) 585-05-00 або 8(044) 22-11-833.

Завантажте згоду на укладення і підписання Договору купівлі-продажу акцій та заявку на придбання простих іменних акцій Фонду для фізичної особи або заповніть on-line заявку нижче:

ПІБ
E-mail
Телефон
Кількість акцій,
яку бажаєте придбати