Фізична особа – нерезидент


 1. Перед візитом в офіс компанії з управління активами «Еф Ай Ем Капітал» Ви можете заповнити заявку на придбання акцій Фонду (див. у кінці сторінки), де заповнюєте всю необхідну інформацію. Попередня подача заявки дозволить Вам заощадити час і зменшити термін перебування в офісі компанії при підбисанні угоди про купівлю акцій до мінімуму.
 2. Після отримання заявки, Вам зателефонує співробітник компанії і узгодить з зручний час. Ми підготуємо всі необхідні документи до Вашого візиту.
 3. Ви приходите в офіс компанії КУА“Еф Ай Ем Капітал” і надаєте:
  • паспорт;
  • довідку з банку з реквізитами рахунку у національній валюті України, що відкритий в банку на території України і з якого будуть здійснюватися платежі;
  • інформацію про реквізити рахунку у цінних паперах у Зберігача - учасника національної депозитарної системи України.
 4. У випадку, якщо Ви не маєте відкритого рахунку у цінних паперах у Зберігача, Ви надаєте необхідні документи і укладаєте договір про відкриття рахунку у цінних паперах у Зберігача цінних паперів.
 5. Оплату, за договором купівлі акцій Фонду, здійснюєте безготівковим банківським переказом з інвестиційного рахунку у національній валюті України, що відкритий в банку на території України.
 6. Не пізніше 7 (семи) календарних днів з моменту оплати акцій здійснюється реєстрація акцій Фонду на Ваше ім'я у Зберігача.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном 8(044) 585-05-00.

Завантажте заявку на придбання простих іменних акцій Фонду для фізичної особи або заповніть on-line заявку нижче:

ПІБ
Контактний e-mail
Контактний телефон
Країна, громадянином якої Ви є
Кількість акцій,
яку бажаєте придбати